tel:+372 5024552, epaat@epaat.ee
Tere tulemast! (Logi sisse)
 

Reklaam

Torqeedo Travel 503 L

Torqeedo Travel 503 L


1 539,00 € -


Teavita, kui on jälle saadaval

Uus Torqeedo Travel 503 L
Parim elektrimootor väikepaatidele on nüüd veel täiuslikum. Paljudele meie klientidele on Torqeedo Travel elektrimootor selge valik. Kuigi Travel’ kergus, jõudlus ja efektiivsus oli kõigile teada tuntud, otsustati siiski tuua turule veel täiuslikum Travel’i versioon. Uus Travel on võimsam, suurema efektiivsusega, suurema aku mahtuvusega ning varustatud GPS teekonnakompuutriga.


Kui otsid „high end“ väikest rippmootorit, mis on pikemas perspektiivis odavam kui tava bensiinimootor (arvestades hooldus- ja talvesäilitus kulusid), siis su otsingud on läbi.


1. Integreeritud GPS ja informatsiooni süsteem annab täpse info reaalajas aku laetusest, kui palju saab antud kiirusega veel sõita, paadi liikumise kiirusest (SOG) ja energia tarbimisest (GPS antenn asub akus ja info ekraan rumplil).
2. Parandatud mehaaniline stabiilsus sobib kasutamiseks ka soolases merevees.
3. Mootoril 20% suurem võimsus ja umbes 10 % kõrgem kasutegur, müravaba disain.
4. Korrosioonivaba disain, anoode kasutamine ei ole vajalik.
5. Auto-Kickup funktsioon takistusele otsa sõites.
6. Kõiki mudeleid saab laadida sõidu ajal päikesepatareiga.
7. Helisignaal hoiatab, kui aku laetus langeb alla 30%.
8. Täielikult veekindel disain, IP67 (kõiki komponente võib hoida uputatuna 1h, 1 m sügavusel sealjuures kahju tekitamata).


Andmed:
Milline Travel mootor? Millisele paadile? Mudel Travel 503 L  sobib nii kummi- kui ka plastpaatidele ning väiksematele purjejahtidele. Travel 503 L soovitame paatidele kaaluga kuni 750 kg. Tähis L tähendab pika jalaga mootorit.


Aku laadimise aeg: Travel 503 L umbes 8 tundi. Liitium-mangaan aku eeldatav eluiga: Laadimise tsüklite arv ei avalda olulist mõju liitium-mangaan akudele, samuti ei ole neil akudel nö. mälu efekti. Võib eeldada, et aku kaotab oma mahtuvusest 4 % aastas. Aku vananemist võib kiirendada kokkupuude kõrgete temperatuuridega pikema aja vältel ja aku pikaajaline hoiustamine täielikult laetuna. Akut saab kasutada väga kuumades tingimustes, kuid hoiustada tuleb otsese päikese eest kaitstult ja jahedas. Pikaajalisel mittekasutamisel hoiustada akut jahedas ja umbes 50% ulatuses
laetuna. Järgides antud juhiseid on teie aku keskmine eluiga 6-10 aastat.


Integreeritud aku andmed: Travel mootorite akude mahtuvus on 300Wh (Travel 503)
Travel akude laadimine päiksepatareiga ja parda-toite süsteemiga: Akut saab päikesepaneeliga laadida kasutamise ajal. Kaasas on tasuta ühenduspesa, mis sobib CIGS Solar Charger või muu päikesepatareiga, mille pinge on vahemikus 24 V ja 60 V ning laadimise vool maks. 4A.
Veekindlus: Kõik mootori osad on veekindlad, täielikult kaitstud vee sissetungimise eest.
Ohutus: Mootor seiskub kohe, kui Magnetvõti eemaldatakse rumplil olevast pesast. Seetõttu peab ohutuse tagamiseks magnetvõti olema kinnitatud randme või päästevesti külge.

Travel 503 integreeritud aku ( 29,6V /10Ah)
Kummipaadid, plastpaadid, purjepaadi kuni 750 kg
Väike kiirus (1,5-2,0sõlme)-6:00 tundi, keskmine kiirus (2,5-3,0sõlme)-2:00 tundi, maks. kiirus (3,6-4,0sõlme)-0:40min.

 

 

Tooteinfo: Travel 503 L
Kaubamārk, Brānd: Torqeedo
Vōimsus: 1,5hp
Kaal: 13,3kg

Ostukorv  

Tooteid pole

Saatmine 0,00 €
Maks 0,00 €
Kokku 0,00 €

Hinnad sisaldavad makse

Vormista tellimus

Partnerid

Ajakiri Kalastaja