tel:+372 5024552, epaat@epaat.ee
Tere tulemast! (Logi sisse)
 

Reklaam

Cursus 440


4 290,00 € -


Teavita, kui on jälle saadaval

1 toodet samas kategoorias

ÜLDANDMED:
- pikkus 4,48 meetrit
- laius 1,72 meetrit
- kaal 185 kg
- lubatud inimeste arv pardal 4
- kogukandevõime koos inimeste ja pagasiga 450 kg
- maksimaalne lubatud mootorite koguvõimsus 20hj ehk 14,9 KW
- kategooria CE D

Standardvarustusse kuulub paat, aerud, alumiiniumkorpusega kapronpuksidega tullid, valmistaja pass, eestikeelne kasutusjuhend.


Lisavarustus:

- roolikonsool koos tuuleklaasi, roolimasina, rooli ja roolitrossiga, hind 2300.00 EUR
- eesmised torupiirded, valmistatud happekindlast roostevabast terasest, hind 450.00 EUR
- tagumised torupiirded, valmistatud happekindlast roostevabast terasest, hind 720.00 EUR
- tsentrist väljapoole viidud tullipesad, valmistatud happekindlast roostevabast terasest, hind 85.00 EUR
- ujumisredel, valmistatud happekindlast roostevabast terasest, hind 280.00 EUR
- ridvahoidja NORMARK, tükihind 55.00 EUR
- akukast koos 15 Ah aku ja kaitsmetega 215.00 EUR
- käsi-pilsipump , koos voolikute ja kinnitustega, hind 80.00 EUR
- valge ringtuli eemaldatav, hind 110.00 EUR
- sadama presentkate, konsoolita mudelile 420.00 EUR konsooliga mudelile 450.00 EUR

Lisavarustuse nimekiri on pikenemas. Lisavarustust toodetakse hetkel ettetellimisel. Lisavarustuse hinnad ei sisalda paigaldust. Kõik eelpool toodud hinnad sisaldavad 20% käibemaksu.


CURSUS 440 tekkelugu

Selle paadi prototüübi peilisid välja klubi KALASTAJA usinad kalamehed Ahvenamaa saarestikust. Alus osutus parimaks seni kogetutest. Kuna BARREL MKT juhtkond kuulub ka eelpool nimetatud klubisse ja kalastab tihti Ahvenamaal, saime meiegi kõnealust paati proovida. Sealt tuli ka idee samasugust paati Eestis tootma hakata. Alustuseks ostsime Ahvenamaalt originaali. Selle järgi tegime mõningate täienduste ja muudatustega mudeli ning võtsime vormi. Nime sai paat oma avastamiskoha järgi. Cursus peaks ladina keeles merematka tähendama.
Kirjeldame mõningaid omadusi, mille poolest CURSUS 440 tundub meile ülihea paadina
1)KIIRUS. Tõuseb 2 inimesega glisseerima juba 8 hj mootoriga. See on pikk samm edasi tavalisest sõudepaadist, mille puhul tavaliselt kuni 5 hj lubatud mootoriga on kiirus mitu korda väiksem.
2)ÖKONOOMSUS: Tavaliselt on glisseerivad paadid suurte ja võimsate mootoritega ning tarbivad märkimisväärselt kütust. CURSUS 440 -ga õnnestus klubi KALASTAJA meestel Hanno Kasel ja Endrik Tõnsbergil 10 hj 4 taktilise TOHATSU päramootoriga sõita Piritalt Naissaarele ja tagasi 4 liitri bensiiniga. Aega kulus ühe otsa katmiseks 40 minutit. (Ühe otsa pikkus 18 KM)
3)MOBIILSUS. 185 kg raskune paat veereb treileril vaevata ka väiksema klassi sõiduautode taga. Kuni 20 hj mootorit jõuab tõsta aga iga vähegi mehemõõtu kalamees.
4)MEREKINDLUS. Kõneause paadi vöör on kiiljas ja ahter lauge. See teeb ta glisseerivas asendis stabiilseks. Katsetusel selgus, et kui kaks 100 kg raskust meest ühte poordi seisavad, ei juhtu veel midagi hullu.
5)RUUMIKUS. CURSUS 440 on oma klassi ruumikaim. Sisemine topeltpõhi muudab põranda horisontaalseks ja hõlbustab liikumist paadis ka tuulisema ilmaga.
6)PALJUDE LISADE VÕIMALUS. Ostes CURSUS 440 standardvarustuses, võib seda aastast aastasse täiendada. Lisaks olemasolevale lisavarustusele on tulekul roolikonsool, kaugjuhtimine, tuuleklaas, pehmed istmed, akendega presendist sõidukate, ankruhoidjad, ankrulindi roteerivad poolid, poortidele kinnituvad ämbrid inventari ja sööda jaoks, spetsiaalne CURSUS-e paaditreiler, päramootori sõidukate ja veel palju muud. Ükski CURSUS 440 lisadest ei ole välja mõeldud "vägisi", vaid on välja kujunenud kalal ja merel käies. See tähendab, et ostes alguses CURSUS 440 standardvariandi, ei tüdine te tänutäiendamisvõimalustele oma paadist tulevikus ära. Ka siis kui teil on alguses alla 8 hj mootor ja te ei pääse glisseerima, võite sõita tavalisel moel. Edasi lükkab kõnealust paati, sõltumata ilmaoludest, juba 2,5 hj mootor või aerud.

Ostukorv  

Tooteid pole

Saatmine 0,00 €
Maks 0,00 €
Kokku 0,00 €

Hinnad sisaldavad makse

Vormista tellimus

Partnerid

Ajakiri Kalastaja